A A A

Bajki dla dzieci

Wiewiórka Prymulka poznaje kolory.
Prymulka jest małą, ciekawską wiewiórką, która dopiero poznaje świat. Za sprawą jej przygód każdy maluch może rozwijać wyobraźnię – nie tylko nauczy się klasyfikować i nazywać podstawowe kolory, ale też dowie się jak tworzyć z nich nowe, wyjątkowe odcienie. Książeczka dzięki bogatym ilustracjom zaspokoi ciekawość związaną z nowo poznanymi barwami a specjalny dodatek - kształtne wytłaczanki - zapewnią doskonałą zabawę.

 

Wiewiórka Prymulka poznaje wielkości.
Prymulka jest małą, ciekawską wiewiórką, która dopiero poznaje świat. Za sprawą jej przygód każdy maluch może rozwijać wyobraźnię i uczyć się. Tym razem maluchy dowiadują się, że wszystkie rzeczy, które nas otaczają mają swoją wielkość – jedne są małe, a inne duże. Dzieci poznają także inne, precyzyjniejsze określenia takie jak wysoki i niski, czy szeroki i wąski. Książeczka dzięki bogatym ilustracjom i ciekawym zadaniom w załączniku zapewnia maluchom doskonałą zabawę.

 

Wiewiórka Prymulka poznaje kształty.
Prymulka jest małą, ciekawską wiewiórką, która dopiero poznaje świat. Uczy się, że każda rzecz w otaczającym świecie ma swoją formę – od tej, którą można zamknąć w kształt figury geometrycznej do takiej, która przez skojarzenie przypomina nam rzecz inną. Książeczka dzięki bogatym ilustracjom zaspokoi ciekawość związaną z poznawaniem i nazywaniem różnych kształtów, a specjalny dodatek w formie ćwiczeń zapewni doskonałą zabawę.

 

Wiewiórka Prymulka poznaje przeciwieństwa.
Prymulka jest małą, ciekawską wiewiórką, która dopiero poznaje świat. Za sprawą jej przygód każdy maluch może rozwijać wyobraźnię i uczyć się nowych rzeczy. Tym razem maluchy dowiadują się, że czasem znaczenie jednego słowa można dobrze zrozumieć tylko wtedy, gdy znamy słowo mówiące o czymś zupełnie przeciwnym. Książeczka dzięki bogatym ilustracjom i ciekawym zadaniom w załączniku zapewnia doskonałą zabawę.

 

Wiewiórka Prymulka poznaje zbiory.

Prymulka jest małą, ciekawą świata wiewiórką. Poznając jej przygody, każdy maluch rozwinie wyobraźnię, nauczy się klasyfikować poszczególne przedmioty i dowie się, jak ze względu na pewne cechy i przydatność tworzyć z nich zbiory. Książeczka dzięki licznym ćwiczeniom i bogatym ilustracjom zaspokoi dziecięca ciekawość, a specjalny dodatek zapewni doskonałą zabawę.

 

Recenzje:

Wiewiórka Prymulka poznaje kolory

Wiewiórka Prymulka poznaje wielkości

Wiewiórka Prymulka poznaje kształty

Wiewiórka Prymulka poznaje przeciewieństwa

Wiewiórka Prymulka poznaje zbiory